minawetp3

REALNOŚĆ TABLETEK Z JAGÓD ACAI

NOWE DONIESIENIA W SPRAWIE ZWROTU ZA TABLETKI Z JAGÓD ACAI

 Telefon do firmy sprzedajacej tabletki z jabod aca.jpg

 

 Dok wiadomoxci te, do acai-2.jpg

Reakcji brak. Nie odesłałam jeszcze tych tabletek, bo nikt nie reaguje na mojego s-msa z informacją o zwrocie.

Mam do nich telefon komórkowy, bo informowali mnie przez niego o zakupie tych tabletek z jagód acai.

Zapewne zwrotu nie dostanę. Cóż to tylko świadczy o niepoważnym traktowaniu swoich klientów. A namawiano mnie przez telefon o zakupie jeszcze 2 opakowań po promocyjnej cenie, na które się nie zgodziłam, właśnie z powodu takiego, że nie wiedziałam jak zareaguje mój organizm na to cudo!

 

Dostałam również maila od kolejnej osoby, która nie dostała zwrotu z tej samej firmy, a czytając moje wpisy dodała:

 

Witaj,postanowiłam napisać do Ciebie ,by również podzielić się informacjami o jagodach acai. Po Twoim opisie i fotkach zakupiłam też tej samej firmy. Zażyłam serie 30 szt i nie zauważyłam żadnej różnicy wagowej poza nie najlepszym samopoczuciem, alergia na twarzy ,a nawet opuchlizna. Myślałam, że to może jakiś zbieg okoliczności, ale w niektórych wpisach są podobne opisy. Zapewne nie wszystkie mają możliwość pojawienia się w opisach, ja miałam problem by wysłać im komentarz, zapewne dlatego,że nie był pozytywny. Mam zamiar domagać się zwrotu za pozostałe opakowania.Czy Tobie się udało? Pozdrawiam serdecznie,Beata

Beato... widzisz Ty jesteś w dużo gorszej sytuacji, bo zakupiłaś więcej tych opakowań i niestety raczej na zwrot kasy za nie nie ma szansy.

Napisałam o tym i upubliczniłam również Twój list, po to, aby to była nauczka i przestroga również dla innych, którzy zastanawiają się nad zakupem tych tabletek z jagód acai.

 

Pozdrawiam

Mina Wetp

 

 Kontakt

minawetp@wp.pl

Skocz do innego artykułu na moim drugim blogu pt.

KOSTKA RUBIKA 2*2 - JAK UŁOŻYĆ PIERWSZE POLE - 2 WAŻNE TRIKI